nagrobkiwroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (nagrobkiwroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Generyczne adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje fotografie, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich zmian. Gratis naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!