nagrobkiwroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (nagrobkiwroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu napisz do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zainteresują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Korzystamy fotografie z największych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi przygotowaną przez nas stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich uwag. Gratis skorygujemy serwis.


8. Do kogo skierowana jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może posiadać własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!