nagrobkiwroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (nagrobkiwroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zaciekawią potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w Google. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich uwag. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!